Kocası ve gizli sevgilisini otomobiliyle ezdi!

630e107f86b244405cb205e4.jpg

Christie Lee Kennedy ve David Larkin sevgili olduklarında takvimler henüz 2010 yılını bile göstermiyordu. Mutlu bir ilişkileri olan çift, 2012 senesinde evlendi.

İlerleyen zamanda çocuk sahibi de olan çiftin hayatındaki ilk travmatik olay, oğullarının boğulma tehlikesi atlatmasıydı. 2020 yılında Noel tatiline birkaç gün kala, çiftin çocukları boğulmaktan son anda kurtuldu.

Bu olaydan günler sonra, David Larkin arkadaşlarının tanıştırdığı Zowie Noring adlı kadınla yakınlaştı.

37 yaşındaki Christie Lee Kennedy'nin kocasındaki değişikliği fark etmesi uzun sürmedi. Larkin'in telefonuna Find My Phone adlı uygulamayı kurdu ve eşini takip etmeye başladı.

Gizlice ilişki yaşayan David Larkin ve Zowie Noring, 19 Mart 2021 Cuma günü öğleden sonra Wavell Heights'teki bir parkta buluşmaya karar verdiler. Ancak izlendiklerinden haberleri yoktu.

Aracına binen iki çocuk annesi Christie, otomobilini kocası ve gizli aşkının buluştuğu Brisbane'nin kuzeyindeki Wavell Heights'e sürmeye başladı.

630e0fe786b244405cb205d3.jpg


Parkın kenarında Larkin ve Noring'i gören kadın, gaz pedalına bastı. Bir evin güvenlik kamerası görüntüleri, Kennedy'nin kocası ve sevgilisine hızla çarptığını, ikilinin havaya savrulduğunu gösteriyordu.

Öfkeli kadın daha sonra aracından indi, eşinin gizli sevgilisine saldırıya geçti. Saçlarından tuttuğu Noring'i yumruklayıp 'Şişman k.....' diye çığlıklar attı.

Avustralya, Queensland Bölge Mahkemesi'nde görülen eşine az rastlanır davadaki detayları konuşuyor.

630e0ff386b244405cb205d5.jpg


Olayın görüntülerini jüriye izleten Savcı Jennifer O´Brien, bir süre yolun yanlış tarafında giden Christie Lee Kennedy'nin doğrudan eşi ve gizli sevgilisine çarptığını söylüyor:

Alıntı Metni

İki çocuk annesi Kennedy'nin avukatı Penny White ise, jüriye yaşananları "Kendisini kimsenin yerinde olmak istemeyeceği bir halde buldu, kocasının bir başka kadınla ilişkisi olduğunu öğrendi. Tüm yaşananlar, bunu kavradıktan birkaç saniye sonra oldu" cümleleriyle anlattı.

630e103f86b244405cb205dc.jpg


David Larkin, olay yerinden ambulansla hastaneye taşındı. Kaburgasında ağrı, başında kesikler, bacakları ve kollarında yaralanmalar vardı.

Zowie Noring'in de başında kesikler vardı. Ayrıca karın ağrısı, kalça ve ayak bileğinde yaralanmalar tespit edildi.

Eşini aldatan David Larkin, ilk ifadesinde Noring'le sadece konuştuğunu söyledi ancak daha sonraki çapraz sorguda ilişkileri olduğunu kabul etti.

630e105186b244405cb205e1.jpg


Kendilerine doğru hızlanan bir arabaya bakmak için başını kaldırdığını aktaran David Larkin, jüriye bir sonraki hatırladığı şeyin yola düşmesi olduğunu söyledi:

Alıntı Metni

Avustralya medyası, Larkin'in eşini aldattığını itiraf etmeden önce evliliğini 'epey sallantıda' olarak tanımladığını bildiriyor.

Christie Lee Kennedy, duruşmalarda şimdiye kadar ağır yaralanmaya yol açan çarpma suçunu işlemediğini savundu. İki çocuk annesi, hukuksuz saldırı suçunu ise kabul etti.

Davada ilerleyen günlerde yeni duruşmalar görülecek.
 
Üst Alt